Technolog
  • Słupsk
Technolog
Słupsk, Słupsk, Województwo pomorskie, Polska
PERLA POLSKA
6. 6. 2024

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych.

Jesteśmy liderem w swojej branży, działamy międzynarodowo sprzedając nasze produkty na całym świecie. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów starannie nadzorując proces produkcji oraz współpracując tylko z zaufanymi dostawcami.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów wdrożeniowych produktów (opracowywanie konceptu, receptury, programu badań, analiza kosztów)
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej (receptury, specyfikacje, karty produktu)
  • udział w projektach badawczych nowych produktów
  • normowanie i optymalizacja procesów technologicznych analiza wydajności surowców i ich optymalne wykorzystanie)
  • przeprowadzanie badań i analiz jakościowych, testów technologicznych
  • śledzenie trendów rynkowych, poszukiwanie nowych technologii i surowców
  • doskonalenie wiedzy w zakresie technologii i prawa żywnościowego
  • współpraca z Działem Marketingu, Działem Handlowym, Produkcją

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (z zakresu technologii żywności, towaroznawstwa lub pokrewne) lub średnie wraz z potwierdzeniem działalności w zawodzie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad HACCP, GMP, GHP, FMCG
  • wiedza z zakresu technologii żywności, prawa żywnościowego
  • komunikatywna znajomość angielskiego
  • umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów
  • zaangażowanie i determinacja w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania samodzielnych decyzji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom i doświadczeniu
  • możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych

  • Praca Słupsk
  • Technolog Słupsk
  • Technolog żywności Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851