TECHNOLOG
  • Bielsko-Biała
TECHNOLOG
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Bispol
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej procesów przeróbki plastycznej na zimno (kucie i walcowanie) i dokumentacji jakościowej (FMEA , plany kontroli) dla potrzeb produkcji,

WYMAGANIA:

-  wykształcenie wyższe - preferowany kierunek: Inżynieria i Technologie Materiałowe – Politechnika Śląska bądź AGH

- umiejętność korzystania  z technik komputerowego wspomagania projektowania (AutoCAD i INVENTOR),

- język angielski,

- doświadczenie mile widziane.

OFERUJEMY:
  • stabilną i ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • premie regulaminowe i nagrody,
  • dopłaty do kosztów dojazdu,
  • pomoc świąteczna oraz dofinansowanie urlopu wypoczynkowego w ramach zfśs,
  • pakiety medyczne bądź sportowe po okresie próbnym,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Technolog Bielsko-Biała
  • Technolog żywności Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536