Technolog
  • Oława
Technolog
Oława, Oława, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Jeśli masz doświadczenie w procesach technologicznych związanych z obróbką metali, cięciu czy też gięciu stali i chcesz rozwijać się w dynamicznej firmie, to ta oferta jest dla Ciebie!

Dołącz do nas jako Technolog. Firma stawia na nowoczesne technologie i jakość!

Lokalizacja: okolice Oławy

Oczekujemy

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży obróbki metalu/cięcia/gięcia stali
  • doświadczenia w zakresie analizy i tworzenia dokumentacji technologicznej
  • znajomości j. angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość oprogramowania marki Trumpf

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie dopasowane do posiadanej wiedzy oraz doświadczenia
  • premie
  • pracę w systemie 1-zmianowym
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do karty sportowej oraz opieki medycznej
  • dodatkowe benefity (ubezpieczenie na życie, pakiety ubezpieczeniowe)
  • rodzinną atmosferę

Zadania

  • analiza dokumentacji pod względem wykonalności produktu
  • przygotowywanie kalkulacji kosztowych
  • opracowywanie technologii cięcia laserowego, gięcia oraz obróbki mechanicznej
  • modyfikowanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej
  • kontakt z klientem w zakresie dokumentacji

  • Praca Oława
  • Oława - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563