Technolog
  • Biłgoraj
Technolog
Biłgoraj, Biłgoraj, lubelskie, Polska
Model Opakowania Sp. z o.o.
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Technolog

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie technologii produkcji tektury falistej i opakowań zgodnie z możliwościami parku maszynowego.
  • Koordynacja procesu przygotowania projektów graficznych do druku.
  • Nadzór nad pierwszą produkcją i zapewnienie właściwej jakości wyrobu gotowego.
  • Stała współpraca z dostawcami narzędzi do produkcji.
  • Udział w procesach doskonalenia i optymalizacji istniejących wzorów opakowań.
  • Wsparcie techniczne klienta, przygotowywanie specyfikacji produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (ewentualnie w trakcie studiów).
  • Znajomość technik druku fleksograficznego / offsetowego.
  • Solidność, wysokie zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Doświadczenie w produkcji opakowań z tektury falistej.

To oferujemy

  • Liczne benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, atrakcyjna premia roczna, świąteczne bonusy dwa razy do roku, dofinansowanie kolonii i zimowisk dla dzieci).
  • Pełne szkolenie i wdrożenie w zakres obowiązków.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, doświadczony zespół specjalistów.
  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie.
  • Duże możliwości rozwoju i samorealizacji.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Praca Biłgoraj
  • Biłgoraj - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064