Technolog
  • Poznań
technolog
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Czy masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku? Czy lubisz projektować w systemach 3D? Jeśli szukasz pracy - daj nam o sobie znać - aplikuj!

Nasz 5-cio osobowy zespół inżynierów zajmuje się wsparciem całego wydziału produkcji elementów tocznych. Nasza praca związana jest z projektowaniem procesu, konstrukcją narzędzi i przyrządów oraz szeroko rozumianą optymalizacją. Pracując u nas ma się na co dzień bezpośrednią styczność z procesami obróbki plastycznej, obróbką skrawaniem (szlifowaniem) oraz nowoczesnymi technologiami, tj. automatyczne systemy wizyjne czy układy robotyzacji.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego lub w trakcie studiów II stopnia
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale technologicznym lub konstrukcyjnym
  • umiejętności opracowywania i zarządzania dokumentacją techniczną, w tym umiejętności w projektowaniu w systemach 3D (dużą zaletą będzie znajomość Creo Parametric)
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • innowacyjności i otwartości na zmiany
  • praktycznej umiejętności prowadzenia analiz procesów produkcyjnych
  • znajomości i umiejętności praktycznego wykorzystania narzędzi i metod statystycznych
  • znajomości i umiejętności zarządzania procesem projektowym
  • orientacji na cel i zaangażowania w realizację zadań
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności organizacji czasu pracy własnej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią
  • bogaty pakiet benefitów
  • dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji (w zakresie pracodawcy) i dla chętnych dofinansowanie nauki j.angielskiego

Zadania

  • opracowywanie, wydawanie i nadzorowanie dokumentacji technologicznej w tym konstrukcyjnej
  • opracowanie założeń techniczno-organizacyjnych oraz rozwijanie nowych procesów: obróbki plastycznej na zimno, szlifowania, systemów wizyjnych i zautomatyzowanych metod pomiarowych
  • opracowywanie nowych technologii
  • prowadzenie testów i badań w zakresie procesów oraz narzędzi
  • kontakt z dostawcami narzędzi w zakresie ich doboru, ustalania szczegółów zastosowania celem optymalizacji procesów
  • analiza techniczno-ekonomiczna przyjętych/proponowanych rozwiązań
  • dobór narzędzi ściernych oraz diamentowych
  • opracowanie norm czasowych i materiałowych, dobór materiałów wejściowych i analizowanie norm zużycia

  • Praca Poznań
  • Technolog Poznań
  • Technolog żywności Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228