Technolog
  • Gliwice
Technolog
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
KHM+STEEL Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przegląd dokumentacji klienta w celu określenia możliwości technologicznym zakładu
  • Wykonywanie listy części za pomocą programu Excell
  • Wykonywanie rysunków detalicznych na podstawie dokumentacji klienta
  • Przygotowanie dokumentacji na potrzeby przygotowanie produkcji oraz wydziału montażu, spawania, malowania
  • Wsparcie technologiczne produkcji
  • Opracowanie technologii wykonania detali, zespołów itp.
  • Kontakt z działem handlowym zaopatrzeniem i kontrolą jakości

WYMAGANIA:
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się programem AUTOCAD
  • Mile widziana znajomość Solid Edge
  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji technicznej konstrukcji stalowych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją konstrukcyjną
  • Znajomość oprogramowania Office zwłaszcza excell
  • Mile widziane doświadczenia w programowaniu przecinarek terminczych
  • Mile widziana znajomość systemu ERP np. SAP One
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie technologicznej współpracy z produkcji
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziana umiejętność sporządzania kalkulacji

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Praca Gliwice
  • Technolog Gliwice
  • Technolog żywności Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509