Technolog
  • Bielsko-Biała
Technolog
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wdrażanie nowych procesów technologicznych i wprowadzanie zmian w istniejących procesach,
  • dobór narzędzi i oprzyrządowania do poszczególnych operacji produkcyjnych w zakresie opracowanych procesów,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej przyrządów i narzędzi specjalnych,
  • opracowywanie, optymalizacja i kontrola procesów technologicznych,
  • współpraca z wszystkimi działami w zakresie rozwiązywania problemów technicznych

    i technologicznych,
  • bieżący nadzór nad wdrożeniem opracowanych procesów i programów,
  • rozwiązywanie zagadnień technologicznych wynikłych w toku procesu produkcyjnego,
  • przygotowanie dokumentacji technologicznej wyrobu/procesu,
  • nadzór nad stanem dokumentacji technologicznej,
  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • inicjowanie nowych rozwiązań produkcyjnych,
  • organizacja i optymalizacja stanowisk produkcyjnych,
  • opracowywanie instrukcji technologicznych,
  • opracowanie normatywów zużycia materiałów,
  • archiwizacja dokumentacji.

WYMAGANIA:
  • min. 2 letnie doświadczenie w branży produkcyjnej na stanowisku Technologa / Inżyniera produkcji,
  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, technologia lub pokrewne),
  • praktyczna znajomość zagadnień i procesów technologicznych (obróbka plastyczna, mechaniki, ślusarstwa, hydrauliki wodnej i siłowej),
  • znajomość pakietu Office,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość programów CAD (Solid Edge, CATIA, Solidworks, AutoCad),
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi,
  • zdolności komunikacyjne i umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • samodzielność,
  • staranność,
  • odpowiedzialność,
  • kreatywność,

Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania Teamcenter,
  • znajomość oprogramowania Solid Edge, CATIA, Solidworks, AutoCad,
  • zainteresowanie motoryzacją i branżą pożarniczą.

OFERUJEMY:
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,​
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubezpieczenie grupowe,​
  • prywatną opiekę medyczną

  • Praca Bielsko-Biała
  • Technolog Bielsko-Biała
  • Technolog żywności Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584