Techników Turbin Wiatrowych Fuhrländer
  • Żukowo
Żukowo, Żukowo, Pomorskie, Polska
HR Invest Energy Sp. z o.o. sp. k.
19. 9. 2024

HR Invest Energy poszukuje Techników Turbin Wiatrowych Fuhrländer
Dołącz do naszego zespołu i pracuj przy serwisie turbin wiatrowych na projektach w Polsce i Unii Europejskiej!
Opis stanowiska:
Serwis turbin wiatrowych Fuhrländer na farmach wiatrowych.
Wymagania:
• Minimum 6-miesięczne doświadczenie w serwisowaniu turbin wiatrowych Fuhrländer,
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze falowników Loher, typów SEG oraz systemu komunikacji MITA,
• Aktualne uprawnienia do pracy na wysokościach (GWO BST Onshore + ART-Hub, opcjonalnie SART-Hub),
• Wykształcenie techniczne (zawodowe, średnie lub wyższe),
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Prawo jazdy kat. B,
• Gotowość do współpracy w ramach B2B,
• Własny sprzęt ochronny (PPE).
Jeśli spełniasz te wymagania i jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres: @
Czekamy na Twoją aplikację!
Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV na adres @
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 607 177 807.

  • Praca Żukowo
  • Żukowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388