Technik zastosowań (chemia budowlana) - praca z klientem
  • Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
9. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • prowadzenie szkoleń i pokazów dla pracowników oraz klientów naszego klienta z branży chemii budowlanej
  • wykonywanie diagnostyki obiektów
  • przygotowanie próbek materiałowych
  • prace serwisowe powierzonego sprzętu
  • prace biurowe (raporty, sprawozdania)
  • przygotowania do wyjazdów kompletacja materiałów, przegląd sprzętu na pokazy

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • zdolności komunikacyjne - możliwość prowadzenia szkoleń oraz współpraca z zespołem handlowców
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność czasowa (częste wyjazdy do klientów firmy)
  • doświadczenie w branży budowlanej
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • wykształcenie średnie techniczne (najlepiej budowlane)

Oferujemy:

  • umowę o pracę z naszym klientem
  • dodatkową premię roczną
  • elastyczny czas pracy
  • rozwój kompetencji poprzez realizację ciekawych zadań oraz udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz możliwość awansu
  • udział w międzynarodowych i między działowych projektach
  • zniżki na firmowe produkty
  • szeroki pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, wczasy pod gruszą, ZFŚS i wiele innych)

  • Praca Środa Wielkopolska
  • Technik Środa Wielkopolska
  • Środa Wielkopolska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228