Technik Wsparcia IT z jęz. niemieckim
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Hemmersbach
24. 8. 2024

Praca dla energicznych i zmotywowanych osób technicznych, które dołączą do naszego zespołu jako serwisanci drukarek. Oferujemy dynamiczną pracę w terenie w Niemczech, w której będziesz odpowiedzialny za naprawy i konserwacje sprzętu u naszych klientów. Część zadań będzie realizowana w Bielanach Wrocławskich. Jeśli lubisz jeździć, cenisz sobie samodzielność w działaniu i chcesz rozwijać swoje umiejętności techniczne, to idealna praca dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Instalacje nowych oraz deinstalacje starych drukarek u klienta
  • Przenoszenie drukarek między różnymi lokalizacjami klienta
  • Dodawanie/wymiana akcesoriów do drukarek

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Minimum podstawowa znajomość zagadnień sieciowych i informatycznych związanych z drukarkami
  • Dyspozycyjność do reguralnego podróżowania do Niemiec
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka etyka pracy, odpowiedzialność i rzetelność
  • Znajomość angielskiego będzie atutem

To oferujemy

  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Praca z sensem
  • Program onboardingowy
  • Rozwój ścieżki zawodowej
  • Środowisko międzynarodowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Praca Wrocław
  • Administrator IT Wrocław
  • Technik Wrocław
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Technik elektronik Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik weterynarii Wrocław
  • Technik budownictwa Wrocław
  • Technik ekonomista Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584