Technik Weterynarii - Fermy Drobiu
  • Bieżuń
Bieżuń, Bieżuń, Polska
CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA
25. 4. 2024

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bieżuń

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Wykonywanie czynności pomocniczych i asystowanie w czasie przeprowadzania badań klinicznych stanu zdrowia zwierząt na obsługiwanych fermach drobiu,

- Pobieranie do badań laboratoryjnych próbek od zwierząt na obsługiwanych fermach drobiu,

- Wdrażanie pod nadzorem lekarza weterynarii terapii leczniczej na fermie drobiu,

- Asystowanie przy wykonywaniu badań związanych z kontrolowaniem stanu zdrowia zwierząt,

- Realizacja procesu szczepień,

- Wydawanie zaleceń zootechnicznych oraz konsultowanie zaleceń weterynaryjnych,

- Raportowanie do bezpośredniego przełożonego na temat prowadzonej aktywności na fermach.

WYMAGANIA:

- Dyplom technika weterynarii,

- Czynne prawo jazdy kategorii B,

- Posiadanie badań do celów sanitarno-epidemiologicznych

- Umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole,

- Otwartość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,

- Dyspozycyjność, samodzielność i chęć dalszego rozwoju zawodowego.

- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Praca Bieżuń
  • Technik Bieżuń
  • Bieżuń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228