Technik w dziale Utrzymania Ruchu MediaExpert
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Media Expert
16. 8. 2024

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy: Technika ds. Utrzymania Ruchu Lokalizacja: Łódź, ul. Jędrzejowska 45a Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych!
Zapewnimy Ci:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)
- kartę MultiSport z dofinansowaniem
- prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
- zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
- możliwość awansu
- program poleceń pracowniczych
- bezpłatną kawę i herbatę z automatu
- Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
- ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
- pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”
- strefę relaksu
Twoje zadania:
- prace remontowo-naprawcze związane z technicznym utrzymaniem obiektu: elektryka, klimatyzacja, wentylacja, wod.-kan., grzewcze, ppoż. i inne
- wykonywanie przeglądów i konserwacji instalacji i urządzeń
- wykonywanie przyłączy elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i wentylacyjnych
- nadzorowanie stanu sprawności instalacji w budynku oraz na terenie należącym do obiektu
- usuwanie bieżących awarii i usterek
- wymiana elementów eksploatacyjnych
- nadzorowanie pracy firm podwykonawczych
- wspieranie bieżącej pracy działu utrzymania ruchu zmierzającej do zapewnienia ciągłości pracy magazynu
Od Ciebie oczekujemy:
- wykształcenia technicznego
- prawa jazdy kat. B
- odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone obowiązki
- przestrzegania zasad i procedur obowiązujących w firmie
- znajomości pakietu MS Office

  • Praca Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Technik Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Technik elektryk Łódź
  • Technik elektronik Łódź
  • Technik handlowiec Łódź
  • Technik mechanik Łódź
  • Technik weterynarii Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544