Technik w dziale modyfikacji
  • Stryków
Stryków, Stryków, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Chcesz pracować przy szafach sterowniczych?

znasz program Autocad?

praca na 2 zmiany - tego szukasz :)

Nie czekaj - Aplikuj

wyślij sms o treści :TECHNIK na numer z ogłoszenia

Oczekujemy

  • obsługa komputera
  • umiejętność obsługi narzędzi do prac ręcznych (wiertarka, szlifierka , wkrętarka)
  • staranności i dokładności w wykonywaniu prac ręcznych
  • wysokiej kultury osobistej
  • mile widziane : uprawnienia UDT/znajomość programu Autocad

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie miesięczne 5500 brutto
  • pracę na 2 zmiany ( 8-16, 14-22)
  • prace w miłej atmosferze

Zadania

  • wykonywanie modyfikacji (otworowanie , frezowanie, składanie , rozbieranie) produktów zgodnie z otrzymanymi poleceniami
  • obsługa maszyny otworującej i narzędzi ręcznych
  • montaż i demontaż części szaf sterowniczych
  • kompletowanie i dekompletowanie towarów
  • wykonywanie czynności związanych z przyjmowaniem , składowaniem i wydawaniem towaru
  • przygotowanie magazynu i produktów do inwentaryzacji
  • uczestniczenie w inwentaryzacjach wg instrukcji
  • dbałość o czystość na magazynie i terenie przyległym

  • Praca Stryków
  • Technik Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713