Technik w dziale chłodnictwa przemysłowego
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Johnson Controls International
2. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Obsługa serwisowa klientów na podległym obszarze.
  • Wykonywanie napraw i usuwanie usterek, uruchomień .
  • Przeglądy i konserwacje urządzeń
  • Podróże służbowe.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • praktyczna znajomość serwisowania przemysłowych instalacji mroźniczych w tym sprężarek amoniakalnych
  • praktyczna znajomość serwisowania freonowych urządzeń i instalacji chłodniczych
  • obsługa komputera
  • dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych
  • znajomość produktów marki York dodatkowym atutem będzie znajomość produktów marki York

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i kulturze opartej na wartościach.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych projektach.
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multi-sport i dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego
  • Dodatek za pracę za nocleg poza domem
  • Premię za aktywność handlową
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego

#LI-EG1

#LI-Hybrid

  • Praca Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190