Technik w Centrum Serenada
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Mayland Real Estate Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości pracy i sprawności urządzeń, systemów, instalacji technicznych, ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa i porządku w centrum handlowym
  • kontrola stanu technicznego centrum handlowego
  • określanie potrzeb napraw i modernizacji
  • przygotowywanie dokumentacji i przeprowadzanie przetargów na prace serwisowe i konserwacyjne
  • raportowanie prac serwisowych i inspekcji
  • prowadzenie dokumentacji technicznej obiektu
  • kontrola kosztów eksploatacji centrum handlowego
  • dokonywanie bieżących napraw instalacji i urządzeń technicznych
  • współpraca z najemcami w zakresie problemów technicznych
  • prowadzenie procesów certyfikacji np. BREEAM

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • minimum wykształcenie średnie techniczne
  • uprawnienia SEP (eksploatacyjne i dozorowe) powyżej 1 kV
  • uprawnienia do obsługi podestu samojezdnego (podnośnika)
  • znajomość zagadnień ogólnobudowlanych i instalacyjnych oraz zasad funkcjonowania instalacji bezpieczeństwa pożarowego
  • znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
  • doskonała organizacja pracy
  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • uprawnienia G2E
  • znajomość zagadnień związanych z obsługą instalacji elektrycznych, sanitarnych i przeciwpożarowych
  • obsługa programu AutoCAD

To oferujemy

  • ciekawą pracę w nowoczesnym obiekcie z doświadczonym zespołem
  • możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia z zakresu zarządzania dużą nieruchomością komercyjną
  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • premia roczna

Mayland Real Estate Sp. z o.o. deweloper i zarządca centrów handlowych.

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca Kraków
  • Technik Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Technik elektryk Kraków
  • Technik elektronik Kraków
  • Technik handlowiec Kraków
  • Technik mechanik Kraków
  • Technik weterynarii Kraków
  • Technik budownictwa Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045