Technik Utrzymania Sieci /telekomunikacja, praca na wysokości - woj. Śląskie
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Hrappka.pl
8. 9. 2024

#1258434

Solutions 30 Mobile jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30.

Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie budowy i utrzymania sieci telefonii komórkowej. Oprócz modernizowania istniejących już stacji bazowych stawiamy także na budowę nowych obiektów radiowych.

Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia podejmują wyzwania wykazując się doświadczeniem i odpowiedzialnością.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim, a praca w naszym zespole to czysta przyjemność!

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Sieci (telekomunikacja, praca na wysokości)

Solutions30 Mobile

Miejsce pracy: woj. śląskie

Krótki opis stanowiska:

Wykonywanie prac serwisowych oraz wymiana podzespołów na stacjach bazowych telefonii komórkowej, transport sprzętu.

  • wykształcenia technicznego preferowane w kierunkach elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika
  • samodzielności w działaniu i chęci do pracy
  • gotowości do podróży służbowych
  • przynajmniej podstawowej obsługi komputera obsługi komputera i pakietu office.
  • braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości – warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy na wysokości przy użyciu dostępu linowego
  • prawa jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość sprzętu telekomunikacyjnego i praktyka w jego instalacji i konfiguracji
  • posiadanie uprawnień SEP do 1kV
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację i rozumienie dokumentacji technicznej

  • pracę w środowisku najnowszych technologii telekomunikacyjnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwości rozwoju osobistego
  • zatrudnimy zarówno osoby z doświadczeniem (preferowane) jak i stawiające pierwsze kroki w branży
  • pakiet socjalny – medyczny, sportowy

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Pracownik na wysokościach Katowice
  • Technik Katowice
  • Technik pszczelarz Katowice
  • Technik odlewnictwa Katowice
  • Technik awionik Katowice
  • Technik kelner Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Technik elektronik Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536