Technik utrzymania ruchu - Zastępca Kierownika Produkcji Opakowań
  • Wypędy
mazowieckie, Wypędy, mazowieckie, Polska
Coffee Service
19. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w należytym stanie maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie konserwacji, napraw i modernizacji
  • Zamawianie części zamiennych
  • Wdrażanie nowych innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologicznych
  • Uruchamiane nowych urządzeń
  • Przygotowanie i obsługa maszyn produkcyjnych
  • Szkolenie pracowników odnośnie obsługi maszyn i urządzeń
  • Praca w godzinach 8-16 w zakładzie produkcyjnym w Wypędach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień: automatyki, mechaniki i elektronik
  • Uprawnienia do 1 kV oraz książeczka SANEPID-u
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
  • Po okresie próbnym (1 miesiąc) umowa o pracę na pełny etat bezpośrednio z firmą
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wyjazdy integracyjne

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • Technik Wysokie Mazowieckie
  • Technik mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584