Technik Utrzymania Ruchu/Technik/Mechanik
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Hilton Foods Ltd. Sp. z o.o.
12. 3. 2024

Hilton Foods Ltd. – jesteśmy europejskim liderem w branży spożywczej. Specjalizujemy się w produkcji, konfekcjonowaniu oraz pakowaniu świeżej żywności na rynek polski oraz europejski. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, wysokie standardy higieny i zautomatyzowane linie produkcyjne. W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnego zakładu w Tychach poszukujemy osób poszukujących wyzwań zawodowych i rozwoju w wiodącej na rynku firmie.
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu
Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Ciekawe i innowacyjne projekty
• Indywidualny plan wdrożeniowy oraz dalszy rozwój
• Kartę sportową oraz udział w różnego rodzaju aktywnościach sportowych
• Paczki świąteczne, bony na święta Bożego Narodzenia, ‘’wczasy pod gruszą’’, pożyczki, zapomogi finansowe
• Firmowe oraz zespołowe imprezy integracyjne
• Możliwość zakupu naszych produktów w atrakcyjnych cenach
Obowiązki:
• Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
• Nadzór nad funkcjonowaniem urządzeń i instalacji energetycznych (w tym instalacji chłodniczej)
• Realizowanie działań prewencyjnych zgodnie z dokumentacją producentów maszyn
• Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu
• Współpraca z działem produkcji – wspieranie i szkolenie operatorów
Oczekujemy:
• Wykształcenie min. średnie techniczne (np. mechanik lub elektryk)
• Znajomość systemów utrzymania ruchu
• Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
• Uprawnienia SEP do 1kV
• Uprawnienia do obsługi instalacji chłodniczych - mile widziane
• Znajomość zagadnień sterowania pneumatycznego i elektrycznego
• Mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie o profilu produkcyjnym
System pracy: grafik głównie po 12h,
przykładowy grafik (3x12h w jednym tygodniu, w następnym 2x12h)
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Swoją aplikację wyślij poprzez poniższy link:

  • Praca Tychy
  • Pracownik utrzymania ruchu Tychy
  • Technik mechanik Tychy
  • Technik Tychy
  • Technik mechanik okrętowy Tychy
  • Technik mechanik lotniczy Tychy
  • Technik awionik Tychy
  • Technik kelner Tychy
  • Technik odlewnictwa Tychy
  • Technik elektryk Tychy
  • Technik elektronik Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714