Technik utrzymania ruchu - stała praca
  • Nowa sól
technik utrzymania ruchu - stała praca
Nowa Sól, Nowa sól, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujesz pracy na stanowisku technika utrzymania ruchu?

Świetnie się składa, akurat pojawiło się nowe stanowisko u naszego klienta - lidera branży spożywczej!

Zaaplikuj i już dziś zmień swoją karierę zawodową!

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • wykształcenia zawodowego / średniego w kierunku technicznym (elektryk, automatyk,mechatronik)
  • sumienności, rzetelności oraz umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu i wyniku
  • wiedzy technicznej w zakresie budowy maszyn, doświadczenia w utrzymaniu ruchu, (mile widziane w branży spożywczej)
  • znajomość zagadnień z zakresu: sterowanie automatyką przemysłową - elektronika - elektryka

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, premię roczna, premię miesięczną
  • umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • szkolenia rozwijające umiejętności techniczne oraz podnoszące kwalifikacje
  • ciepłe posiłki w części finansowane przez pracodawcę
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych (ZFSŚ)
  • dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej w ramach karty Medyczną Medicover
  • dofinansowanie do Karty Sportowej Medicover Sport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

Zadania

  • nadzór nad liniami produkcyjnymi w zakresie bieżących napraw i usuwania awarii
  • wykonywanie przeglądów okresowych oraz prac remontowo-konserwacyjnych
  • modernizacja technicznych maszyn produkcyjnych
  • analizowanie usterek układów automatyki, poszukiwanie usterek przy użyciu narzędzi programistycznych sterowników PLC,
    obsługa i diagnozowanie robotów Fanuc

  • Praca Nowa Sól
  • Technik Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567