Technik utrzymania ruchu / stabilne zatrudnienie
  • Baniocha
mazowieckie, Baniocha, Mazowieckie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przeglądy prewencyjne maszyn i urządzeń;
  • Usuwanie awarii i usterek;
  • Wykonanie drobnych modernizacji;
  • Dokumentowanie pracy w systemie komputerowym.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w dziedzinie utrzymania ruchu lub na pokrewnym stanowisku;
  • Znajomość z dziedzin pneumatyki, mechaniki, automatyki lub elektroniki;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Uprawnienia SEP lub gotowość do ich zaktualizowania.

Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę bezpośrednio;
  • Wynagrodzenie w granicach 6900 - 7800 brutto;
  • Bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy;
  • Darmowy dojazd z wielu miejscowości, również z Warszawy;
  • Pracę u stabilnego i znanego pracodawcy.

Brzmi interesująco? Wyślij aplikację poprzez formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca mazowieckie
  • Technik Wysokie Mazowieckie
  • Technik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064