Technik Utrzymania Ruchu (Specjalista mechanik)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • codzienna kontrola pracy wszystkich urządzeń produkcyjnych,
  • dokonywanie zamówień części zamiennych oraz nadzór nad ich stanem ilościowym (kontrola stanu minimalnego),
  • przygotowywanie zakresu prac zlecanych firmom zewnętrznym,
  • przygotowywanie zakresu prac remontowych do rocznego planu remontów,
  • udział w pracach komisji przetargowej,
  • podejmowanie działań zmierzających do wprowadzenia ulepszeń / modernizacji procesów produkcyjnych,
  • sporządzanie dokumentacji związanej z odbiorem prac remontowych,
  • nadzorowanie prac firm zewnętrznych,
  • dopuszczanie urządzeń do ruchu,
  • regularne dokonywanie przeglądów poszczególnych urządzeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (mechanika, budowa maszyn),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dyspozycyjność,
  • duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz osiąganych wyników,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet medyczny,
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość rozwoju i szkoleń.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) z dopiskiem „Specjalista mechanik” za pomocą przycisku Aplikuj teraz.
  • O terminie rozmów kwalifikacyjnych Kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu i rozmów wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik utrzymania ruchu Gdańsk
  • Technik mechanik Gdańsk
  • Technik mechanik okrętowy Gdańsk
  • Technik mechanik lotniczy Gdańsk
  • Mechanik gdański
  • Mechanik Starogard Gdański
  • Mechanik Nowy Dwór Gdański
  • Mechanik Pruszcz Gdański
  • Mechanik Gdańsk
  • Technik Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055