TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU/MECHANIK (K/M)
  • Żagań
Żagań, Żagań, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
19. 9. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU/MECHANIK (K/M)

Obowiązki

  • Przygotowywanie i utrzymanie w sprawności technicznej technologii intralogistycznej
  • Analiza problemów technicznych w zakresie utrzymania ruchu / diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń i podzespołów
  • Przeprowadzanie przeglądów oraz bieżących napraw urządzeń w technologii intralogistycznej
  • Wpieranie w realizacji zadań w dziale technicznym delegowanych przez kierownika zmiany działu technicznego
  • Planowanie i wdrażanie działań prewencyjnych w celu minimalizacji przestojów
  • Montaż i regulacja elementów pneumatycznych i hydraulicznych w układach maszyn
  • Tworzenie i udział w powstawaniu specyfikacji technicznych
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Tworzenie raportów technicznych dotyczących stanu maszyn i urządzeń
  • Udział w projektach modernizacji maszyn, urządzeń oraz infrastruktury technicznej
  • Inicjowanie oraz wdrażanie projektów optymalizacyjnych i usprawniających pracę maszyn
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współdziałanie z pracodawcą, przełożonymi oraz członkami zespołu w wypełnianiu obowiązków dotyczących BHP
  • Szkolenie zespołu w zakresie bezpiecznego korzystania z maszyn i urządzeń mechanicznych
  • Monitorowanie stanu zapasów części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne oraz narzędzia niezbędne do prowadzonych prac

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość instalacji elektrycznych, mechaniki przemysłowej i automatyki
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Komunikatywność
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • Zaangażowanie i umiejętność aktywnej pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Żagań
  • Mechanik Żagań
  • Technik Żagań
  • Żagań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045