Technik utrzymania ruchu /ls
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
11. 10. 2024

Szukamy technika, automatyka i mechanika maszyn do utrzymania ruchu w nowoczesnej firmie w Opolu

Obowiązki

  • Technik UR:
  • Zapewnienie utrzymania linii technologicznej
  • Przeglądy maszyn
  • usuwanie usterek i awarii
  • diagnostyka układów napędowych
  • zamawianie części zamiennych
  • wykonywanie schematów elektrycznych
  • Automatyk UR:
  • diagnoza przyczyn usterek
  • diagnostyka układów automatyki PLC
  • Naprawa linii produkcyjnej pod kątem elektrycznym
  • Mechanik UR:
  • naprawa, konserwacja maszyn
  • przezbrojenia maszyn
  • dokonywanie okresowych przeglądów
  • montaż i uruchamianie maszyn

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn i urządzeń
  • Znajomość układów automatyki przemysłowej, umiejętność czytania schematów
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń zautomatyzowanych w pracy na stanowisku elektromechanika w firmie produkcyjnej
  • Mile widziana znajomość środowiska sterowania Allen-Bradley
  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP gr. I, II, III
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym"

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w międzynarodowej grupie specjalistów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie( premie + dodatki)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych ( karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne);+Płatne dyzury 150 zł netto za gotowość ( mniej wiecej 7 dyzurow w miesiacu), 30% dodatku nocnego, premia absencyjna 400 zl netto raz na kwartał"

  • Praca Opole
  • Pracownik utrzymania ruchu Opole
  • Technik Opole
  • Technik Opole Lubelskie
  • Technik pszczelarz Opole
  • Technik odlewnictwa Opole
  • Technik ekonomista Opole
  • Technik elektryk Opole
  • Technik elektronik Opole
  • Technik handlowiec Opole
  • Technik mechanik Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251