Technik utrzymania ruchu
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Dokonywanie modyfikacji maszyn
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych
  • Tworzenie raportów i uzupełnianie dokumentacji po naprawach

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Mile widziana znajomość elektryki, pneumatyki, hydrauliki oraz podstaw automatyki

Oferta:

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą
  • Dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, pakiet MultiSport, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne, wczasy pod gruszą
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Długofalowe zatrudnienie

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik utrzymania ruchu Dąbrowa Górnicza
  • Technik Dąbrowa Górnicza
  • Technik awionik Dąbrowa Górnicza
  • Technik kelner Dąbrowa Górnicza
  • Technik elektryk Dąbrowa Górnicza
  • Technik elektronik Dąbrowa Górnicza
  • Technik handlowiec Dąbrowa Górnicza
  • Technik mechanik Dąbrowa Górnicza
  • Technik weterynarii Dąbrowa Górnicza
  • Technik budownictwa Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584