Technik Utrzymania Ruchu
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Lavaster Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Jesteśmy jednostką wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia podejmują się pracy przy wysoce wyznaniowych projektach w naszej branży. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu
Zakres obowiązków:
• zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych (szlifierek, wiertarek oraz innych elektronarzędzi),
• konserwacja i przeglądy okresowe maszyn i urządzeń oraz aut firmowych,
• współpraca z zewnętrznymi firmami w ramach prowadzonych serwisów i napraw,
• nadzór nad poprawną pracą instalacji elektrycznych i teletechnicznych w firmie,
• raportowanie realizowanych zadań i postępów prac w systemie informatycznym,
• dbanie o porządek w miejscu pracy,
Nasze wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe techniczne: elektryk, mechanik, automatyk,
• przynajmniej podstawowa wiedza w zakresie mechaniki oraz elektryki,
• uprawnienia SEP do 1kV
• dobrej znajomości obsługi komputera.
Mile widziane:
• uprawnienia SEP do 6 kV,
• uprawnienia do wykonywania pomiarów elektrycznych,
• znajomość zagadnień związanych z urządzeniami sterowanymi numerycznie (NC, CNC),
• znajomość zagadnień związanych z hydrauliką i pneumatyką.
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• pracę na pełen etat, tylko na pierwszą zmianę,
• samodzielne stanowisko
• zaplecze socjalne (szatnia, umywalnia z prysznicami, jadalnia, kuchnia, pralnia, ubrania robocze, itp.)
• dofinansowanie do Karty MultiSport

  • Praca Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Technik Kraków
  • Technik elektryk Kraków
  • Technik elektronik Kraków
  • Technik handlowiec Kraków
  • Technik mechanik Kraków
  • Technik weterynarii Kraków
  • Technik budownictwa Kraków
  • Technik ekonomista Kraków
  • Technik pszczelarz Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584