Technik Utrzymania Ruchu - Elektryk/mechanik
  • Wejherowo
Wejherowo, Wejherowo, pomorskie, Polska
"PORTA" KMI POLAND
5. 4. 2024

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla Ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu. Szukamy osób na stanowisko: TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - ELEKTRYK/MECHANIK.

Zakres obowiązków:

  • Naprawa maszyn i urządzeń pod kątem elektryki lub mechaniki
  • Wykonywanie przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem
  • Wykonywanie prac dodatkowych związanych z maszynami i Utrzymaniem Ruchu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych, naprawach sprzętu czy maszyn
  • Znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych w stopniu podstawowym
  • Zdolność analityczna - pytania co mogło się zepsuć i dlaczego? I jak to naprawić?
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
  • Zajęcia z języka angielskiego dla pracowników i ich dzieci
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Karty podarunkowe dla dzieci
  • Bilety do kina
  • Dodatek relokacyjny - jeśli to dla nas się przeprowadzisz
  • Finansowe premie za pomysły usprawniające pracę i polecenia pracowników
  • Kartę Multisport
  • Rabat na nasze produkty
  • Pakiet medyczny opłacany całkowicie przez pracodawcę
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • Praca Wejherowo
  • Technik Wejherowo
  • Wejherowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782