TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU/ELEKTRYK (K/M)
  • Żagań
Żagań, Żagań, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
22. 8. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU/ELEKTRYK (K/M)

Obowiązki

  • Przygotowywanie i utrzymanie w sprawności technicznej linii transportowych, sorterów
  • Analiza podstawowych problemów technicznych w zakresie utrzymania ruchu / diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń i podzespołów
  • Przeprowadzanie przeglądów oraz bieżących napraw urządzeń produkcyjnych
  • Wpieranie w realizacji zadań w dziale technicznym delegowanych przez kierownika zmiany działu technicznego
  • Planowanie i wdrażanie działań prewencyjnych w celu minimalizacji przestojów
  • Udział w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi
  • Wykonywanie precyzyjnych pomiarów elementów mechanicznych za pomocą odpowiednich narzędzi
  • Montaż i regulacja elementów elektrycznych i pomiarowych w układach maszyn
  • Wykonywanie kalibracji oraz regulacji urządzeń elektrycznych
  • Tworzenie i udział w powstawaniu specyfikacji technicznych
  • Tworzenie raportów technicznych dotyczących stanu maszyn i urządzeń
  • Udział w projektach modernizacji maszyn, urządzeń oraz infrastruktury technicznej
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami przy integracji systemów elektrycznych
  • Analiza oraz wdrażanie nowych rozwiązań elektrycznych poprawiających bezpieczeństwo pracy maszyn
  • Tworzenie dokumentacji technicznej instalacji elektrycznych oraz systemów sterowania
  • Współdziałanie z pracodawcą, przełożonymi oraz członkami zespołu w wypełnianiu obowiązków dotyczących BHP
  • Przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa elektrycznego oraz wdrażanie działań naprawczych
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne oraz narzędzia niezbędne do prowadzonych prac
  • Ustalanie krytycznych komponentów elektrycznych oraz tworzenie planów awaryjnych dla ich zastąpienia

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub zawodowe – preferowane kierunki: Elektryka, Technika Grzewcza, Technika Chłodnictwa, Hydraulika lub pokrewne
  • 2 lata na podobnym stanowisku
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • Zaangażowanie i umiejętność aktywnej pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Znajomość instalacji elektrycznych, mechaniki przemysłowej i automatyki
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

Oferujemy

  • Pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Żagań
  • Technik Żagań
  • Elektryk Żagań
  • Żagań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544