Technik utrzymania ruchu elektryk/elektromechanik
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
TLH POLSKA Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa oraz diagnostyka maszyn i urządzeń
  • Dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie regularnych przeglądów (ścieżka obchodów), prac konserwacyjnych głównie w zakresie automatyki/elektryki
  • Kontrola stanu części zamiennych automatyki/elektryki/pneumatyki.
  • Dbanie o powierzone mienie (narzędzia, części)

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne średnie/zawodowe o profilu: automatyk, elektronik,
  • Praktyka z zakresu automatyki/mechaniki przemysłowej m.in. diagnostyka/wymiana silników, serwonapędów, elementów sterowania (panele dotykowe, przekaźniki, styczniki, bezpieczniki)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Gotowość pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Dyspozycyjność w przypadku wystąpienia awarii.

Mile widziane:

  • Obsługa komputera
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale technicznym lub utrzymania ruchu zakładu o charakterze produkcyjnym,
  • Uprawnienia SEP eksploatacja grupa I, II
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się od kilkunastu lat w Polsce firmie, która ma ugruntowaną pozycję głównie na rynkach zagranicznych.
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie zależne od zaangażowania oraz płatne nadgodziny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Odpowiemy na wybrane oferty.

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Technik elektryk Bydgoszcz
  • Elektromechanik Bydgoszcz
  • Elektryk Bydgoszcz
  • Technik Bydgoszcz
  • Technik ekonomista Bydgoszcz
  • Technik pszczelarz Bydgoszcz
  • Technik odlewnictwa Bydgoszcz
  • Technik elektronik Bydgoszcz
  • Technik handlowiec Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659