Technik utrzymania ruchu - Elektryk
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka i naprawa awarii elektrycznych maszyn i urządzeń,
  • przeprowadzanie regularnych przeglądów i konserwacji prewencyjnej,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac,
  • współpraca z działem produkcji w celu minimalizacji przestojów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy związanej z utrzymaniem ruchu i naprawami,
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej i pneumatyki,
  • umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej, pneumatycznej, hydraulicznej,
  • doświadczenie i/lub wiedza na temat sterowników PLC SIEMENS i i paneli operatorskich HMI, falowników i serwonapędów SIEMENS, SEW, DANFOSS,
  • gotowość do pracy w ruchu ciągłym 3 zmianowym (4-brygadowym).
  • uprawnienia SEP do 1kV.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • stałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Niepołomice
  • Elektryk Niepołomice
  • Technik Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509