Technik utrzymania ruchu
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Sungroup Sp. z o.o.
28. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i konserwacja maszyn i urządzeń
  • diagnozowanie awarii i ich usuwanie
  • nadzór nad instalacjami
  • modernizowanie i remonty maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenia technicznego: elektryk/elektromechanik
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnień SEP (1kV eksploatacja),
  • umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • znajomości układów automatyki
  • umiejętności rozwiązywania problemów
  • konstruktywnego podejścia do stawianych zadań, nastawionego na uzyskanie rezultatów
  • gotowości i chęć do zdobywania oraz rozwijania wiedzy z zakresu zajmowanego stanowiska
  • zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone obowiązki, sprzęt i materiał

To oferujemy

  • pracę w systemie jednozmianowym (06:00-14:00)
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i dokształcania,
  • pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, dopłaty do wypoczynku, pożyczki)
  • dofinansowanie kosztów kursów i szkoleń,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Technik Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Technik elektronik Katowice
  • Technik handlowiec Katowice
  • Technik mechanik Katowice
  • Technik weterynarii Katowice
  • Technik budownictwa Katowice
  • Technik ekonomista Katowice
  • Technik pszczelarz Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584