Technik Utrzymania Ruchu
  • Chojnice
Chojnice, Chojnice, pomorskie, Polska
SEKO SPÓŁKA AKCYJNA
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

SEKO SPÓŁKA AKCYJNA - {{offer.position}

Lokalizacja
Chojnice
Pracodawca
Dodano
28.08.2024
Numer referencyjny
5032_3087

Obowiązki :

  • nadzór nad parkiem maszynowym i infrastrukturą zakładu,
  • wykonywanie napraw i przeglądów maszyn produkcyjnych oraz instalacji budynkowych,
  • modernizacje istniejących urządzeń, maszyn i stanowisk produkcyjnych,
  • utrzymanie ciągłej dostępności mediów na potrzeby procesu produkcyjnego i całego zakładu,
  • utrzymywanie najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy poprzez kontrole i usprawnianie parku, maszynowego oraz infrastruktury przemysłowej.

Wymagania :

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w wykonywaniu napraw mechanicznych.

Zobacz, co zyskujesz pracując w SEKO :

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie z płynnością finansową,
  • kartę zniżkową do sklepu firmowego,
  • opłacany przez pracodawcę nr telefonu z 10 GB Internetu do użytku prywatnego,
  • premia za dyspozycyjność,
  • premia za wykonane zadania.

Dołącz do zespołu firmy SEKO, która od ponad trzech dekad pozostaje niezmiennie na fali smaku, łącząc tradycję, innowacyjność i najwyższe standardy jakości. Nasza firma, rozwija się dynamicznie, oferując szeroki wachlarz produktów, które cieszą się uznaniem nie tylko na polskim rynku, ale także za granicą.

  • Praca Chojnice
  • Technik Chojnice
  • Chojnice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567