Technik Utrzymania Ruchu
  • Nowa sól
Nowa Sól, Nowa sól, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Masz doświadczenie jako Technik Utrzymania Ruchu?

Chcesz dalej się rozwijać w tym kierunku?

Oczekujemy

  • wykształcenia średniego technicznego,
  • doświadczenia w Utrzymaniu Ruchu,
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym,
  • inicjatywy w działaniu i samodzielności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wiedzy z zakresu automatyki.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej, rozwijającej się firmie z tradycją na rynku polskim,
  • bogaty pakiet socjalny ( kafeteria MyBenefit w tym MultiSport), pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie; śniadania w postaci szwedzkiego bufetu w naszej stołówce,
  • możliwość szkoleń i rozwoju wg. indywidualnych potrzeb,
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie o wysokich standardach BHP, ochrony środowiska i technologii produkcji.

Zadania

  • zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń, instalacji produkcyjnych oraz infrastruktury,
  • usuwanie bieżących awarii,
  • tworzenie raportów i dokumentacji technicznej,
  • wykonywanie przeglądów zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzanymi konserwacjami, naprawami oraz rejestracja napraw awaryjnych.

  • Praca Nowa Sól
  • Technik Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567