Technik Utrzymania Ruchu
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
Paneltech
19. 10. 2024

PaNELTECH Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości materiałów budowlanych, w tym płyt warstwowych, styropianu i drzwi chłodniczych.

poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Chorzów
Zakres obowiązków:
  • Obsługa linii produkcyjnych i maszyn.
  • Organizowanie przeglądów, remontów i konserwacji.
  • Diagnozowanie i naprawa przyczyn awarii.
  • Wdrażanie usprawnień w utrzymaniu ruchu.
  • Współpraca z działem produkcji i serwisami zewnętrznymi.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w branży.
  • Znajomość napraw i konserwacji (mechanika, elektryka, pneumatyka, hydraulika, automatyka).
  • Umiejętność organizacji pracy.
  • Umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego, preferowany również włoski.
Co oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Pracę w dynamicznym środowisku.
  • Dodatki (Multisport, PKZP, parking, paczki świąteczne).

Zainteresowane osoby  prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

  • Praca Chorzów
  • Pracownik utrzymania ruchu Chorzów
  • Technik Chorzów
  • Technik awionik Chorzów
  • Technik kelner Chorzów
  • Technik elektryk Chorzów
  • Technik elektronik Chorzów
  • Technik handlowiec Chorzów
  • Technik mechanik Chorzów
  • Technik weterynarii Chorzów
  • Technik budownictwa Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 738
    16 430