Technik utrzymania ruchu
  • Świdnica polska
technik utrzymania ruchu
dolnośląskie, Świdnica polska, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu i zadba o sprawność maszyn oraz optymalizację ich pracy. Jeśli masz doświadczenie techniczne i nie boisz się wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie!

Oczekujemy

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, mechanik lub podobne)
  • umiejętności pracy z dokumentacją techniczną

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 6700 zł miesięcznie, możliwy wzrost już po 3 miesiącach
  • premie miesięczne (dodatkowe 1000 zł)
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • wolne weekendy, pracujemy od poniedziału do piątku
  • dla chętnych nadgodziny w soboty
  • łatwy dojazdkomunikacją miejską (przystanek przy zakładzie)
  • duży parking i zamykana wiata na rowery

Zadania

  • regularne przeglądy i naprawy maszyn
  • usuwanie awarii i zapobieganie przestojom
  • wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji
  • dbałość o wyniki produkcji i współpraca z zespołem

  • Praca dolnośląskie
  • Technik dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584