Technik utrzymania ruchu
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
Sungroup Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii maszyn i instalacji
  • Wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych
  • Montaż i uruchamianie nowych maszyn i instalacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnieo technicznego (automatyk, elektryk, mechatronik, elektronik)
  • Znajomość podstawowej wiedzy z zakresu elektryki
  • Aktualne świadectwo kwalifikacyjne SEP E1 do 1kV

To oferujemy

  • Pracę w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności-zaproponuj swoją stawkę.
  • Atrakcyjny system premiowy - premie frekwencyjne, motywacyjne (łączne zarobki ok. 7000 PLN/netto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy

Zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Zielona Góra
  • Pracownik utrzymania ruchu Zielona Góra
  • Technik Zielona Góra
  • Technik pszczelarz Zielona Góra
  • Technik odlewnictwa Zielona Góra
  • Technik awionik Zielona Góra
  • Technik kelner Zielona Góra
  • Technik elektryk Zielona Góra
  • Technik elektronik Zielona Góra
  • Technik handlowiec Zielona Góra
  • Technik mechanik Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536