Technik Utrzymania Ruchu - Automatyk
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Silgan White Cap Polska Sp. z o.o
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie napraw, remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn oraz urządzeń, zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
  • Usuwanie bieżących usterek
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • Współpraca z operatorami produkcji oraz z serwisami zewnętrznymi

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne: elektryk, elektronik lub pokrewne
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy związanej z utrzymaniem ruchu i naprawami, lub 1- rok doświadczenia na podobnym stanowisku poparte dużą wiedzą praktyczną teoretyczną i zainteresowaniami
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza w zakresie funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • Znajomość układów pneumatycznych, elektrycznych
  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej, pneumatycznej, hydraulicznej
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Znajomość Sterowników PLC Siemens i paneli operatorskich HMI (inne)
  • Znajomość falowników i serwonapędów Siemens, SEW, Danfoss (inne)
  • Umiejętność analizowania oprogramowania maszyn w celu diagnozowania usterek w sterownikach PLC
  • Gotowość do pracy w ruchu ciągłym 3 zmianowym (4-brygadowym)
  • Mile widziane posiadanie ważnych uprawnień SEP do 1kV
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy związanej z utrzymaniem ruchu i naprawami maszyn będą dodatkowymi atutami

Wymagania

To oferujemy:

  • Odpowiedzialną oraz dynamiczną pracę w środowisku produkcyjnym w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Rynkowe wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, dofinansowanie zabiegów dentystycznych, dofinansowane posiłki w stołówce zakładowej, dodatkowe świadczenia świąteczne, dopłaty do urlopu, dopłaty do aktywności sportowych)

  • Praca Niepołomice
  • Technik Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584