Technik utrzymania ruchu
  • Lwówek śląski
technik utrzymania ruchu
dolnośląskie, Lwówek śląski, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Masz doświadczenie jako Technik Utrzymania Ruchu? Czeka na Ciebie lepsza praca!

Praca na 2 zmiany (6-14, 14-22), od pon. do piątku. Świetne warunki, wiele możliwości rozwoju.

Limitowana oferta. Aplikuj już dziś.

Oczekujemy

  • wykształcenie minimum zasadnicze - elektrotechniczne
  • doświadczenie w naprawie i konserwacji maszyn
  • czytanie schematów elektrycznych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio z firmą
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa ustalana indywidualnie w zależności od Twoich umiejętności)
  • praca od poniedziałku do piątku, 2 zmiany (6-14, 14-22)
  • praca w przyjaznej atmosferze, imprezy integracyjne
  • pakiet świadczeń socjalnych, wczasy pod gruszą, wypoczynek dzieci i młodzieży, karta sportowa
  • dofinasowanie dojazdów do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

Zadania

  • montaż szaf sterowniczych - standardowych i pod zamówienie,
  • budowa pierwszych sztuk przy współpracy z technologami produkcji,
  • wsparcie działu technologów przy tworzeniu dokumentacji i produkcji,

  • Praca dolnośląskie
  • Technik dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584