Technik utrzymania ruchu
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Chcesz pracować w firmie, która jest aktualnie najszybciej rozwijającą się branżą?

Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży e-commerce,

e-grocery i handlu detalicznego.

Czekamy na Ciebie :)!

Oczekujemy

  • oświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata;
  • aktualne uprawnienia SEP;
  • doświadczenie w pracach prewencyjnych;
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego
  • gotowość do pracy na 3 zmiany
  • mile widziana obsługa obsługa cmms

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia do negocjacji
  • pracę w nowoczesnym parku maszynowym
  • benefity: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Zadania

  • konserwacja i naprawy maszyn zautomatyzowanych (wykrawarki, prasy krawędziowe) oraz naprawy drobnych narzędzi, (wkrętarki, nitownice),
  • odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych,
  • kontrola i przegląd maszyn,
  • wsparcie innych działów w zakresie utrzymania ruchu.

  • Praca Tychy
  • Pracownik utrzymania ruchu Tychy
  • Technik Tychy
  • Technik elektryk Tychy
  • Technik elektronik Tychy
  • Technik handlowiec Tychy
  • Technik mechanik Tychy
  • Technik weterynarii Tychy
  • Technik budownictwa Tychy
  • Technik awionik Tychy
  • Technik kelner Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851