Technik Utrzymania Ruchu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
5. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dbałość o kondycję techniczną powierzonych maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Diagnozowanie i analizowanie przyczyn awarii
  • Dokonywanie napraw
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych
  • Współpraca z Inżynierami Procesu, Inżynierami Utrzymania Ruchu oraz Liderami Linii i Kierownikami Zespołów Produkcyjnych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziana branża spożywcza, FMCG lub pokrewne)
  • Wiedza z zakresu mechaniki i elektromechaniki
  • Umiejętności diagnozowania oraz programowania sterowników PLC
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Uprawnienia SEP

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży spożywczej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Motywujący system premiowy
  • Premie za polecenie pracowników
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie grupowe Open Life
  • Szkolenie podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • Zaplecze socjalne

  • Praca Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Technik Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Technik elektronik Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik weterynarii Wrocław
  • Technik budownictwa Wrocław
  • Technik ekonomista Wrocław
  • Technik pszczelarz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584