Technik Utrzymania Ruchu
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, Województwo pomorskie, Polska
PERLA POLSKA
3. 6. 2024

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych.

Jesteśmy liderem w swojej branży, działamy międzynarodowo sprzedając nasze produkty na całym świecie. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów starannie nadzorując proces produkcji oraz współpracując tylko z zaufanymi dostawcami.

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości produkcyjnej
  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń, diagnozowanie i usuwanie awarii i usterek
  • uczestnictwo w rozruchu nowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych
  • przezbrajanie maszyn
  • rozkręcanie i skręcanie urządzeń dozujących oraz form pracujących w maszynie
  • bieżąca konserwacja oraz wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych
  • wparcie techniczne dla operatorów maszyn – ustawianie maszyn, tworzenie i wprowadzanie nowych programów praca na 2 zmiany, 6:00-14:00, 14:00-22:00

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (mechanik, automatyk, budowa maszyn itp.)
  • praktyczna znajomość mechaniki, pneumatyki, elektryki
  • umiejętność programowania falowników, czytania schematów elektrycznych
  • samodzielność, sumienność i dokładność
  • umiejętność pracy zespołowej posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (można zrobić w trakcie rekrutacji)

Mile widziane

  • uprawnienia SEP

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia, doświadczenia i umiejętności, 5.400 - 8.100 plus premia miesięczna
  • miesięczny system premiowy
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju program poleceń pracowniczych – poleć znajomego do pracy i otrzymaj za to nagrodę

  • Praca Słupsk
  • Pracownik utrzymania ruchu Słupsk
  • Technik Słupsk
  • Technik słupski
  • Technik elektryk Słupsk
  • Technik elektronik Słupsk
  • Technik handlowiec Słupsk
  • Technik mechanik Słupsk
  • Technik weterynarii Słupsk
  • Technik budownictwa Słupsk
  • Technik awionik Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851