Technik Utrzymania Ruchu
  • Żary
Żary, Żary, Lubuskie, Polska
syncreon Logistics Polska Sp. z o.o.
5. 9. 2024

syncreon Logistics Polska Sp. z o.o. jest dostawcą specjalistycznych usług logistycznych dla branży motoryzacyjnej i technologicznej. Oferujemy zaawansowane rozwiązania w zakresie produkcji i łańcucha dostaw dla osiągnięcia maksymalnej elastyczności i sprawności, które umożliwiają naszym Klientom osiągnąć najwyższą wydajność w ich działalności. Nasz oddział w Żarach zajmuje się między innymi produkcją kartridży do drukarek laserowych oraz naprawą i serwisem sprzętu elektronicznego. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Żary
Zakres obowiązków:
Utrzymywanie w pełnej sprawności urządzeń zakładu pracy
Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy i naprawy instalacji technicznych
Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji.
Wymagania:
Preferowane wykształcenie techniczne
Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
Mile widziane uprawnienia SEP
Oferujemy:
Zatrudnienie na umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
Pracę w systemie dwuzmianowym w oparciu o przejrzysty kalendarz pracy
Możliwość rozwoju zawodowego
Bezpłatną opiekę medyczną LUX MED
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji o treści: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest syncreon Logistics Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko (Technik Utrzymania Ruchu). Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Żary
  • Technik Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544