Technik utrzymania ruchu
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104608

Obowiązki

  • Prowadzenie bieżących przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek
  • Realizacja planów prewencyjnych utrzymania ruchu
  • Współpraca z zespołami produkcyjnymi i inżynieryjnymi
  • Zbieranie danych, przygotowywanie analiz nieprawidłowości w procesach oraz przedstawianie sugestii dotyczących ulepszeń
  • Identyfikacja i eliminowanie luk w wydajności procesów produkcji
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie zawodowe w środowisku produkcyjnym na stanowisku technik utrzymania ruchu lub podobnym
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania usterek mechanicznych i elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego min. B1
  • Znajomość zautomatyzowanych procesów produkcji
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, Multisport, program poleceń pracowników, Pluxee itp.)

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Technik Gliwice
  • Technik odlewnictwa Gliwice
  • Technik awionik Gliwice
  • Technik kelner Gliwice
  • Technik elektryk Gliwice
  • Technik elektronik Gliwice
  • Technik handlowiec Gliwice
  • Technik mechanik Gliwice
  • Technik weterynarii Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315