Technik Utrzymania Ruchu
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
ER Group
11. 9. 2024

Dla naszego klienta, znanego producenta z branży FMCG i suplementów diety, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję).

Przyszły zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Wykrywanie awarii i nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn
  • Analiza przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań zapobiegających
  • Usuwanie bieżących usterek z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki
  • Wykonywanie okresowych przeglądów

Wymagania pracodawcy:

  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość budowy maszyn/ zagadnień automatyki przemysłowej
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej/ znajomość AutoCAD
  • Znajomość procedury LOTO
  • Znajomość przepisów BHP
  • Uprawnienia SEP G1 (mile widziane pow. 1kV), G2/ G3

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport
  • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik utrzymania ruchu Gdańsk
  • Technik Gdańsk
  • Technik Pruszcz Gdański
  • Technik Nowy Dwór Gdański
  • Technik Starogard Gdański
  • Technik gdański
  • Technik awionik Gdańsk
  • Technik kelner Gdańsk
  • Technik elektryk Gdańsk
  • Technik elektronik Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567