Technik Utrzymania Ruchu
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
23. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • dbanie o dobry stan techniczny maszyn i robotów
  • wykonywanie planowanych konserwacji i serwisów linii produkcyjnych
  • eliminacja usterek i awarii
  • montaż nowych i demontaż starych podzespołów w liniach

Wymagania:

  • wyksztalcenie zawodowe, średnie techniczne lub inżynierskie (mile widziane kierunki: mechanika, elektryka, mechatronika, pokrewne)
  • umiejętność pracy z rysunkami technicznymi
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • benefity pracownicze
  • możliwość zdobycia większego doświadczenia zawodowego
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmowej
  • pracę w renomowanej firmie z branży produkcyjnej

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Słupsk
  • Pracownik utrzymania ruchu Słupsk
  • Technik Słupsk
  • Technik słupski
  • Technik elektryk Słupsk
  • Technik elektronik Słupsk
  • Technik handlowiec Słupsk
  • Technik mechanik Słupsk
  • Technik weterynarii Słupsk
  • Technik budownictwa Słupsk
  • Technik ekonomista Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941