Technik Utrzymania Ruchu
  • Wykroty
, Wykroty, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Jeśli masz podstawową wiedzę z zakresu układów automatyki przemysłowej, elektryki, pneumatyki oraz hydrauliki siłowej i chcesz nadal nabierać doświadczenia zapraszamy do naszego zespołu.

Poszukujemy osoby na początku swojej drogi zawodowej, która chciałaby poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie.

Oczekujemy

  • podstawowej znajomości układów automatyki przemysłowej, elektryki, pneumatyki oraz hydrauliki siłowej
  • zdolności analitycznych związanych z przewidywaniem i zapobieganiem skutkom awarii
  • umiejętności diagnozowania i usuwania awarii maszyn i urządzeń
  • uprawnień elektrycznych kategorii E1 do 1kV

    (mile widziane uprawnienia kategorii D1)
  • znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętności pracy pod presją czasu i samodzielnego podejmowania decyzji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • praca na 1 zmianę
  • elastyczne godziny pracy – 6-14 ; 7-15 ; 8-16
  • premia roczna frekwencyjna
  • premia świąteczna
  • darmowe szkolenia, targi, sympozja
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • premia za polecenie pracownika do pracy
  • telefon komórkowy, laptop

Zadania

  • przegląd oraz ewentualna naprawa maszyn
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • współudział w realizacji inwestycji i modernizacji urządzeń
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 631
18 246