Technik utrzymania ruchu
  • Strzegom
technik utrzymania ruchu
Strzegom, Strzegom, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Chcesz być częścią kluczowego zespołu, który dba o to, żeby wszystko działało jak należy?

Jeśli tak, mamy coś dla Ciebie! Pracę w dzialeutrzymania ruchu i atrakcyjne wynagrodzenieod 7000 do 10000 zł – jedno z najlepszych na rynku!

Oczekujemy

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • uprawnienia SEP grupy 1 i 3
  • gotowość do pracy w systemie zmianow

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – działamy w branży, która ma mocne fundamenty i długofalowe perspektywy
  • wynagrodzenie od 7000 do 10 000 zł - dostosowane do Twoich umiejętności
  • możliwość rozwoju - stawiamy na szkolenia i ciągłe doskonalenie Twoich umiejętności
  • komfort pracy – dbamy o Twoje bezpieczeństwo i ergonomię na każdym kroku
  • pakiet świadczeń socjalnych – m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do sportu, czy posiłków
  • możliwość realnego wpływu na działanie produkcji – Twoje pomysły się liczą!

Zadania

  • usuwanie bieżących awarii i usterek - dbamy o ciągłość produkcji
  • regularne przeglądy i konserwacja maszyn – prewencja to nasz sposób na sukces
  • prowadzenie dokumentacji technicznej i raportów
  • współpraca z innymi działami przy naprawach i konserwacjach

  • Praca Strzegom
  • Technik Strzegom
  • Strzegom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567