TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU
  • Kielce
Kielce, Olszewskiego 6, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
PROPLASTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
25. 9. 2024
od 4 300 do 6 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

wg potrzeb

Inne wymagania
Zakres obowiązków:zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych (obrabiarki CNC, szlifierki),diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń,wykonywanie przeglądów i napraw prewencyjnych zgodnie z harmonogramem,wykonywanie drobnych prac przy infrastrukturze budynków,raportowanie wykonywanych zadań w systemie informatycznym,udział w projektach usprawnień maszyn, instalacja i uruchomienie nowych urządzeń,dbanie o porządek w miejscu pracy.
Wymagania:wykształcenie techniczne: elektryk, mechanik, automatyk, umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną mechaniczną, elektryczną,podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych, dokładność i rzetelność wykonywanych prac, gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,praktyczna wiedza techniczna w zakresie mechaniki, pneumatyki, hydrauliki, układów sterowania, uprawnienia SEP
Pracodawca oferuje:umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, dostęp do nowoczesnych technologii, atrakcyjne wynagrodzenie
długofalowa współpraca, świadczenia socjalne, dofinansowanie aktywności sportowych.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

  • Praca Kielce
  • Pracownik utrzymania ruchu Kielce
  • Technik Kielce
  • Technik elektryk Kielce
  • Technik elektronik Kielce
  • Technik handlowiec Kielce
  • Technik mechanik Kielce
  • Technik weterynarii Kielce
  • Technik budownictwa Kielce
  • Technik odlewnictwa Kielce
  • Technik ekonomista Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687