Technik Utrzymania Ruchu
  • Sochaczew, pow. sochaczewski, woj. mazowieckie
mazowieckie, Sochaczew, pow. sochaczewski, woj. mazowieckie, mazowieckie, Polska
EMPIK FULFILMENT
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Konserwacje i dbanie o prawidłowe działanie wszystkich elementów mechanicznych; pneumatycznych, elektrycznych i elektronicznych linii i urządzeń pakujących oraz wykonywanie przeglądów okresowych
  • Wymiana lub naprawa elementów mechaniczno-elektrycznych linii przenośników;
  • Bieżąca prewencja w zakresie automatyki jak i specjalności technologicznej;
  • Przestrzeganie zasad obsługi i kontroli użytkowanych sprzętów;
  • Przestrzeganie standardów jakościowych w magazynie;
  • Zgłaszanie awarii czy zagrożeń;
  • Współpraca z serwisami dostarczonych technologii i zespołem CDC;
  • Tworzenie raportów i dokumentacji technicznej;
  • Obsługa systemów komputerowych w celu zakupu materiałów technicznych.

Wymagania

Wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe minimum 2 lata związane z automatyką magazynową;
  • Cechujesz się praktyczną wiedza z zakresu budowy maszyn oraz umiejętnością rozwiązywania problemów technicznych;
  • Jesteś nastawiony na tworzenie inicjatyw w zakresie poprawy jakości oraz usprawnień w pracy;
  • Posiadasz uprawnienia SEP oraz UDT na podesty ruchome, wózki widłowe;
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu średniozaawansowanym - wymagane.

To oferujemy:

  • Premię i dodatek frekwencyjny
  • Ubranie robocze
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do okularów
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wczasy pod gruszą
  • Program Poleceń

  • Praca mazowieckie
  • Technik Wysokie Mazowieckie
  • Technik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567