Technik Utrzymania Ruchu
  • Gutowo Małe
wielkopolskie, Gutowo Małe, wielkopolskie, Polska
Praca.pl
7. 9. 2024

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i obsługa maszyn dziewiarskich
  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń
  • Naprawa i regulacja maszyn produkcyjnych
  • Konserwacja zgodna z wytycznymi producenta i przeprowadzanie regularnych przeglądów
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi i instytucjami nadzoru
  • Instalacja i demontaż urządzeń, zarządzanie częściami zamiennymi
  • Pomoc dla działu produkcji w zarządzaniu sprzętem

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika, automatyka itp.)
  • Doświadczenie (1-2 lata) w utrzymaniu maszyn produkcyjnych
  • Umiejętność naprawy i konserwacji maszyn
  • Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Umiejętność obsługi narzędzi i przyrządów pomiarowych
  • Wiedza z zakresu instalacji elektrycznych
  • Znajomość zasad BHP w obszarze maszyn i instalacji

Pracodawca oferuje:

  • Wsparcie i szkolenia początkowe
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę i system premiowy
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie do wypoczynku)

  • Praca wielkopolskie
  • Technik wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544