Technik Utrzymania Ruchu
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
NEWCOLD
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i kontrola automatycznego systemu przepływu i składowania materiału
  • Usuwanie awarii, usterek oraz bieżących problemów technicznych
  • Ciągłe utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń poprzez wykonywanie planowanych prac remontowych i działań prewencyjnych
  • Kontrola i zapewnienie stanu części zapasowych dla maszyn i urządzeń w zakładzie
  • Monitoring instalacji alarmowych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Monitorowanie alarmów systemu automatycznego przepływu i składowania materiału, usuwanie bieżących usterek i zatrzymań (dźwigi, przenośniki).
  • Wykonywanie działań zapobiegawczych, napraw oraz modyfikacji zgodnie z procedurami i w oparciu o przygotowany plan okresowych remontów i konserwacji.
  • Monitorowanie stanu, bieżąca obsługa i konserwacja: infrastruktury technicznej, mediów, oraz systemów bezpieczeństwa (w tym systemów chłodniczych, redukcji tlenu, PPOŻ)
  • Monitorowanie/Raportowanie parametrów krytycznych i zagrożeń (CCP, detekcja amoniaku, detekcja wodoru, alarmy/usterki centrali PPOŻ)
  • Naprawa usterek samodzielnie lub w zespole (usterek mechanicznych, elektrycznych, z zakresu automatyki przemysłowej i kontroli technicznej)
  • Rejestrowanie i raportowanie odchyleń od planowanych założeń KPI
  • Nadzór i współpraca z dostawcami i serwisami zewnętrznymi
  • Niezwłoczna reakcja w sytuacjach zagrożenia (ogłaszanie/podjęcie ewakuacji, wezwanie służb ratunkowych, minimalizacja strat), raportowanie luk w zabezpieczeniach i potencjalnych zagrożeń
  • Przestrzeganie obowiązujących zasad, procedur i instrukcji, w takich dziedzinach jak bezpieczeństwo produktów żywnościowych, IFS, HACCP, BHP, ochrony środowiska i jakości usług.
  • Odpowiedzialność za czystość (5S) i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (mechanik, elektyk, automatyk)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w na stanowisku Technika Utrzymania Ruchu
  • Doświadczenie w zakresie prac mechanicznych, elektrycznych, dobra znajomość przemysłowych systemów sterowania
  • Biegła obsługa komputera
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i pracy w zespole
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów
  • Zaangażowanie i elastyczność
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości i w obniżonej zawartości tlenu
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane uprawnienia SEP g1, g2
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej obejmującej soboty, niedziele oraz święta
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacjach zagranicznych (80%)

To oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inne elastyczne formy współpracy;
  • prywatna opieka medyczna;
  • dofinansowanie karty sportowej oraz możliwość dołączenia do grupowej polisy na życie;
  • kompleksowy program wdrożenia;
  • udział w realizacji innowacyjnych projektów z branży chłodniczej;
  • możliwość pracy zdalnej.

  • Praca Rzeszów
  • Pracownik utrzymania ruchu Rzeszów
  • Technik Rzeszów
  • Technik elektryk Rzeszów
  • Technik elektronik Rzeszów
  • Technik handlowiec Rzeszów
  • Technik mechanik Rzeszów
  • Technik weterynarii Rzeszów
  • Technik budownictwa Rzeszów
  • Technik ekonomista Rzeszów
  • Technik pszczelarz Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914